Przesyłki paletowe

DHL / Fedex – przesyłki paletowe (krajowe i zagraniczne)

Tani Kurier oferuje możliwość przesłania każdej przesyłki paletowej, niezależnie od jej wymiarów i wagi oraz miejsca nadania i doręczenia.

Usługa DHL, najczęściej wybierana przez naszych klientów, obejmuje transport standardowej palety euro o wymiarach 120x80 cm (gdzie towar nie może wystawać poza obręb palety). Maksymalna wysokość w tym przypadku to 200 cm (towar wraz z paletą). To usługa, w której - podobnie jak w przypadku zwykłych paczek - możemy zamówić kuriera na konkretny dzień i przedział godzinowy, a towar doręczany jest planowo w ciągu jednego dnia roboczego. W przypadku tej firmy kurierskiej należy zwrócić uwagę na to, że przesyłany towar musi być bardzo dobrze przymocowany do palety, nie może to też być nic delikatnego (np. szkło, AGD/RTV, itp.), ponieważ w takim przypadku, podobnie dla przedmiotów wystających poza paletę, przewoźnik DHL doliczy Państwu dopłatę w wysokości 160 zł brutto.

Firma kurierska FedEx świadczy usługi w podobny sposób do wcześniej opisanej opcji DHL. Różnica polega na niższej cenie dla palet lżejszych oraz, niestety, wyższym koszcie transportu palet ciężkich. Tutaj wysokość max. przesyłki to 180 cm i zakaz transportu przedmiotów związanych z branżą motoryzacyjną.

W ofercie firmy kurierskiej DPD znajdziemy nie tylko przesyłki kartonowe czy foliopaki, ale także palety. Paleta nadana przewoźnikiem DPD ma atrakcyjną cenę, a renomowana marka gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Przewoźnik przyjmuje palety do 700 kg!

Pall-ex ma ponad 20 letnie doświadczenie w dystrybucji ładunków paletowych. Swoim zasięgiem obejmuje kraje takie jak: Polska, Włochy, Hiszpania, Rumunia czy Bułgaria. Tym przewoźnikiem z powodzeniem można nadać paletę euro, przemysłową i półpaletę.

Z Hellmann Worldwide Logistics Polska również nadasz paletę we wszystkich najpopularniejszych wymiarach: EURO, przemysłowe, półpalety. Masz też możliwość wyceny indywidualnej palety niestandardowej oraz międzynarodowej. Hellmann przykłada dużą wagę do szybkości dostawy - przewidywany czas doręczenia to kolejny dzień roboczy, liczony od dnia wydania palety do transportu.

Ambro Express to specjalista od zadań nietypowych. Przesyłki, które przez większość przewoźników są traktowane jako niestandardowe, z powodzeniem wyślesz z Ambro Express: m.in. części samochodowe, meble, wyposażenie ogrodu czy rower w całości. Dodatkowym atutem są proste zasady dotyczące pakowania i brak wymogu pakowania wszystkiego w karton.

Nadaj wysyłkę