Zwrot pobrań w
1 dzień

Przesyłki kurierskie

DHL / K-EX (Geis) / DPD / Fedex

Ekonomiczna oferta skierowana do klientów, którym zależy na dobrej cenie, jednak dopuszczających brak gwarancji terminu przyjazdu kuriera po paczkę. Polega na dostarczeniu przesyłki w kolejnym dniu roboczym od daty nadania. Termin odbioru i doręczenia paczki nie jest gwarantowany, jednak w większości przypadków kurier odbiera paczkę nawet w dniu wykonania zlecenia przez nasz portal.

 • To doskonała propozycja dla osób pragnących zrównoważyć szybkość z opłacalnością;
 • Dokładne oznaczenie terminu nadania umożliwia wygodne i precyzyjne planowanie;
 • Komfortowy charakter realizacji – usługa „od drzwi do drzwi”;
 • usługa K-EX (Geis) zapewnia brak konieczności wydrukowania listu przewozowego (świetny wybór dla osób nie posiadających drukarki), kurier zawsze zamawiany jest na kolejny dzień od daty zlecenia.

UPS Standard

To najdroższa, ale jednocześnie najlepsza firma kurierska na rynku. Polecamy zamówienie kuriera UPS w przypadku przesyłek pilnych, gdzie zależy nam na terminowym odbiorze i doręczeniu do odbiorcy. Usługa ta pozwala na zaplanowanie dnia i przedziału godzinowego, w którym kurier przyjedzie do nadawcy, jednocześnie mamy pewność 99%, że przesyłka dotrze do adresata następnego dnia. Niestety zamawianie kuriera na ten sam dzień wiąże się z dodatkową opłatą, podobnie jak dostawa pod adres prywatny.

UPS Express Saver

Dzięki tej opcji nasi Klienci zyskują pewność, że ich przesyłka dotrze do adresata w następnym dniu roboczym. To rodzaj oferty dedykowany dla wszelkich osób, którym zależy na czasie. Usługę cechuje:

 • Zwrot kosztów w sytuacji nieterminowego dostarczenia;
 • Doręczenie najpóźniej na koniec dnia (w przesyłkach ekspresowych dla wybranych adresów nawet do godziny 9 lub do godziny 12);
 • Bardzo wygodna forma odbioru – „od drzwi do drzwi”.

UPS Express

Rodzaj usługi, która zapewnia doręczenie do większości ośrodków handlowych w Polsce do godziny 12.00 następnego dnia roboczego.

 • Zwrot kosztów w sytuacji nieterminowego dostarczenia;
 • Doskonała opcja dla pilnych przesyłek, które muszą być dostarczone rano;
 • Wygodna forma realizacji „od drzwi do drzwi”.

UPS Express Plus

To rozwiązanie opracowane z myślą o najpilniejszych przesyłkach. Zostają dostarczone do godziny 9.00 następnego dnia od daty odbioru paczki przez kuriera od nadawcy. Niestety ta opcja jest dostępna tylko do adresatów mieszkających w największych miastach.

 • Zwrot wszystkich nakładów poniesionych z tytułu nadania przesyłki w przypadku niedotrzymania terminu dostawy;
 • Najlepsza opcja, gdy zachodzi konieczność dostarczenia przesyłki na początku dnia;
 • Gwarancja pewności zapewnione przez priorytetową obsługę na każdym etapie realizacji usługi;
 • Wygodny tryb realizacji w formule „od drzwi do drzwi”.

TNT

Wkrótce zostanie dodana nowa usługa, kurier firmy TNT, który łączy w naszej ofercie korzyści płynące z terminowości, wysokiej jakości obsługi oraz korzystnej ceny. Jednocześnie ta firma kurierska zapewnia możliwość wysyłki Państwa paczki kurierem praktycznie na cały świat.

InPost

Przygotowujemy jednocześnie kolejną opcję taniego kuriera, którą będą usługi firmy InPost. Ta usługa skierowana będzie przede wszystkim do firm nadających za naszym pośrednictwem duże ilości przesyłek. Zapewniamy wtedy tzw. stałe podjazdy każdego dnia pod Państwa adres nadania oraz najniższą cenę.

Każdej firmie nadającej swoje paczki przez serwis Tani Kurier dodatkowo zapewniamy materiały wysyłkowe, czyli: woreczki na listy przewozowe („kangurki”), foliowe opakowania, koperty. Zapotrzebowanie na tego typu rzeczy prosimy kierować do nas przez pocztę elektroniczną.

Nadaj wysyłkę