O nas

TaniKurier.com to portal, który powstał 10 lat temu. Od tego czasu nieprzerwanie umożliwia klientom prywatnym i biznesowym nadawanie przesyłek w atrakcyjnych cenach. Chcąc rozwijać ofertę indywidualną i biznesową, serwis TaniKurier.com w maju 2022 roku połączył siły z Apaczka.pl.

Obecnym właścicielem serwisu TaniKurier.com jest Alsendo sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-797), ul. Klimczaka 1 (Apaczka.pl).

Apaczka.pl jest sprawdzonym partnerem w zakresie procesów wysyłkowych i liderem w swojej kategorii usług, w sektorze B2B. W ofercie posiadamy szeroki zakres rozwiązań technologicznych, usługi kurierskie oraz dedykowane usługi własne Apaczka PRO dla małych i dużych firm. Naszym celem jest wspieranie firm w rozwoju ich biznesu, udostępniając gotowe narzędzia ułatwiające codzienną logistykę.

Oferta Apaczka.pl jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją działalność. Z naszych usług chętnie korzystają firmy z branży e-commerce, duże podmioty typu marketplace, ale również niewielkie firmy. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb klientów, proponując rozwiązania szyte na miarę, dostosowane do specyfiki i skali biznesu.