TaniKurier.com łączy siły z Apaczka.pl

Chcąc rozwijać ofertę dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych serwis TaniKurier.com połączył siły z Apaczka.pl.
Obecnym właścicielem serwisu TaniKurier.com jest Alsendo sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-797), ul. Klimczaka 1 (od 26 maja 2022 r.).

Skorzystaj z oferty 16 firm kurierskich i nadaj przesyłkę do 160 krajów.

Wszyscy najwięksi przewoźnicy


Korzyści ze współpracy

 • Atrakcyjna oferta
  Przewoźnicy dopasowani do Twoich potrzeb: InPost Paczkomaty i Kurier, Poczta Polska 48, Pocztex 24, DPD, DHL, FedEx, UPS i inni.

 • Pełen zakres usług wysyłkowych
  Przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe, nawet do 150 krajów. Wszystkie rodzaje przesyłek - paczki, koperty, palety, półpalety oraz przesyłki niestandardowe.

 • Dodatkowe rozwiązania technologiczne
  Gotowe integracje z platformami sprzedażowymi, import zleceń m.in z Allegro, nadawanie na umowach własnych, personalizowana strona śledzenia przesyłki i powiadomienia e-mail.

 • Wsparcie i obsługa
  Dedykowany Opiekun Klienta. Wsparcie w procesach reklamacyjnych. Doradztwo z zakresu regulaminów, cenników oraz procedur celnych.

 • Bez zobowiązań
  Wygodne formy rozliczeń (postpaid lub prepaid). Brak minimum wysyłkowych i umów. Brak opłat za korzystanie z panelu.


Załóż darmowe konto i zacznij oszczędzać na przesyłkach kurierskich

Załóż bezpłatne konto

Tani Kurier: Przesyłki krajowe, zagraniczne, paletowe

Oferujemy usługi kurierskie, świadcząc kompleksową obsługę w zakresie transportu krajowego, jak i zagranicznego dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, bez konieczności podpisywania umowy z innymi firmami. Duży zakres realizowanych świadczeń pozwala nam dostarczać przesyłki kurierskie w formie kopertowej, paczek, palet w usłudze standard, pobranie, oraz przy zdefiniowanym terminie doręczenia. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, zapewniając zawsze niskie ceny, dużo bardziej konkurencyjne niż tradycyjne firmy kurierskie. Gwarantujemy szybką oraz bezpieczną realizację powierzonych nam zleceń.
Wysyłasz duże ilości przesyłek?
Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy - przedstawimy specjalną ofertę!


Zapraszamy na naszego nowego bloga poświęconego przesyłkom kurierskim.

Zamawianie przesyłek

Zamawianie przesyłek poprzez stronę naszej firmy jest wyjątkowo łatwe i wygodne. Uniwersalny i czytelny formularz umożliwia wprowadzenie bezbłędnie wszelkich wymaganych danych i zamówienie dostarczyciela we wskazanych terminie, co skutkuje otrzymaniem taniej i szybkiej paczki. Formalności ograniczone są do minimum.

Przesyłki zagraniczne

Często bywają one drogie i czasochłonne. Dzięki nam znajdziesz ofertę, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Proponujemy kompleksowe i wszechstronne usługi, dzięki którym Twoja tania paczka dotrze na czas i w nienaruszonym stanie we wskazane przez Ciebie miejsce na świecie.

Tani kurier

Niska cena jak najbardziej może iść w parze z bardzo wysoką jakością usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni nie tylko z proponowanych przez nas cen, ale także z poziomu, na jakim każda firma kurierska wykonuje swoje obowiązki. Rzetelność, terminowość i atrakcyjne ceny to nasze główne priorytety.