TaniKurier.com łączy siły z Apaczka.pl

Chcąc rozwijać oferty dla Klientów indywidualnych oraz Klientów biznesowych serwis TaniKurier.com połączył siły z Apaczka.pl.
26 maja 2022 r. właścicielem serwisu TaniKurier.com została spółka Wolante Investments sp. z o.o. (Apaczka.pl) z siedzibą w Warszawie
(KRS 0000678992).

Już 12 czerwca konta utworzone w serwisie TaniKurier.com zostaną przeniesione na platformę logistyczną Apaczka.pl. Na nowej platformie klienci TaniKurier.com otrzymają bezpłatny dostęp do pełnej oferty przewoźników i usług dodatkowych Apaczka.pl.

Czytaj więcej

1. Rodzaj przesyłki

2. Wymiary i waga

cm
cm
cm
kg

3. Dodatkowe informacje i usługi

PLN
PLN

4. Kraj nadania i dostawy przesyłki

5. Wybór przewoźnika

loader
Dostępni przewoźnicy nie są w stanie zrealizować Twojej przesyłki.
Skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę

6. Adres nadania

7. Adres dostawy

Szczegóły faktury

8. Nadanie przesyłki

9. Podsumowanie

Kurier
Waga 0 kg
Cena Netto Brutto

Tani Kurier: Przesyłki krajowe, zagraniczne, paletowe

Oferujemy usługi kurierskie, świadcząc kompleksową obsługę w zakresie transportu krajowego, jak i zagranicznego dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, bez konieczności podpisywania umowy z innymi firmami. Duży zakres realizowanych świadczeń pozwala nam dostarczać przesyłki kurierskie w formie kopertowej, paczek, palet w usłudze standard, pobranie, oraz przy zdefiniowanym terminie doręczenia. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, zapewniając zawsze niskie ceny, dużo bardziej konkurencyjne niż tradycyjne firmy kurierskie. Gwarantujemy szybką oraz bezpieczną realizację powierzonych nam zleceń.
Wysyłasz duże ilości przesyłek?
A może zastanawiasz się nad otworzeniem własnego punktu przyjmowania przesyłek?
Napisz na biuro@tanikurier.com – przedstawimy specjalną ofertę!

Zapraszamy na naszego nowego bloga poświęconego przesyłkom kurierskim.

Zamawianie przesyłek

Zamawianie przesyłek poprzez stronę naszej firmy jest wyjątkowo łatwe i wygodne. Uniwersalny i czytelny formularz umożliwia wprowadzenie bezbłędnie wszelkich wymaganych danych i zamówienie dostarczyciela we wskazanych terminie, co skutkuje otrzymaniem taniej i szybkiej paczki. Formalności ograniczone są do minimum.

Przesyłki zagraniczne

Często bywają one drogie i czasochłonne. Dzięki nam znajdziesz ofertę, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Proponujemy kompleksowe i wszechstronne usługi, dzięki którym Twoja tania paczka dotrze na czas i w nienaruszonym stanie we wskazane przez Ciebie miejsce na świecie.

Tani kurier

Niska cena jak najbardziej może iść w parze z bardzo wysoką jakością usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni nie tylko z proponowanych przez nas cen, ale także z poziomu, na jakim każdy nasz kurier UPS wykonuje swoje obowiązki. Rzetelność, terminowość i atrakcyjne ceny to nasze główne priorytety.