Zwrot pobrań w
1 dzień

DHL nadanie palety

Przesyłki paletowe DHL

Kupujesz lub sprzedajesz nowe meble, sprzęt AGD czy inne rzeczy przekraczające wymiary standardowej paczki? Martwisz się o ich wysyłkę, zastanawiając się ciągle, jak duże przedmioty przyjmuje kurier i jakie są wagowe limity nadawanych przesyłek? A może masz obawy o to, że takie przesyłki okażą się zdecydowanie za drogie i zatrważa Cię, ile może kosztować wysyłka towaru gabarytowego kurierem?

Dzięki pomocy naszej strony tanikurier.com Twoje obawy i wątpliwości natychmiast odejdą w zapomnienie, a niestandardowy czy wielogabarytowy towar zostanie wysłany szybciej niż myślisz. Oraz – co najważniejsze – za znacznie mniej niż myślisz.

Paczkę bardzo ciężką, o sporych wymiarach przekraczających standardy firm kurierskich możesz nadać w ramach usług transportu paletowego – za pośrednictwem jednego z liderów na rynku firm kurierskich, czyli kuriera DHL.

Możemy zaoferować Ci transport przesyłkami paletowymi DHL piętrowalny bądź całopojazdowy towarów niestandardowych i o przekraczającym normy gabarycie.

Solidny kurier DHL transportuje palety zarówno na trasach lokalnych, jak i na trasach międzynarodowych. Czas oczekiwania na dotarcie przesyłki jest niewielki – zależy głównie od destynacji wysyłki oraz wybranej oferty.

Najczęściej transport zajmuje od 2 do 6 dni roboczych, jednakże to usługa, w której podobnie jak w przypadku zwykłych paczek, można zamówić kuriera na konkretny, wybrany dzień i dogodną godzinę, a towar planowo zostanie doręczony w ciągu jednego dnia roboczego.

Usługa wysyłek paletowych za pośrednictwem DHL jest najczęściej wybieraną opcją przez naszych klientów, ponieważ obejmuje transport standardowej europalety o wymiarach 120×80 cm, co jest ważne ze względu na to, że towar nie może wystawać poza obręb palety. W tym przypadku maksymalna wysokość towaru z paletą to 200 cm.

Korzystając z oferty firmy DHL należy pamiętać, że przesyłany towar musi być bardzo dobrze przymocowany do palety i porządnie zabezpieczony. Przy przewożeniu rzeczy bardzo delikatnych oraz przedmiotów wystających poza paletę firma DHL dolicza dopłatę w wysokości 160 zł brutto.

Wybrane oddziały DHL:


Wybrane usługi DHL:

DHL nadanie palety DHL nadanie paczki