Przesyłki pobraniowe

0 Comments

Przesyłki wysyłane za pobraniem (wg firm kurierskich są to paczki C.O.D., czyli „cash on demand”) to duży procent zamawianych u nas usług kurierskich. Z opcji tej chętnie korzysta wiele osób dokonujących zakupów w internecie. Jest to na pewno bezpieczniejszy zakup od mniej znanych sprzedawców, gdzie zachodzi ryzyko, że zamówiony towar może nie zostać wysłany – tutaj płacimy gotówką lub kartą kredytową kurierowi, który dostarcza przesyłkę.

Niestety dla sklepów internetowych lub osób sprzedających przez internet swoje produkty, taka wysyłka często oznaczała bardzo długi czas oczekiwania na pieniądze. Firmy kurierskie zwrotów gotówki pobranej przez kuriera dokonują najczęściej dopiero po 10 dniach roboczych, co w praktyce oznacza 2 tygodnie. Wyjątkiem jest tu firma UPS, gdzie przelew jest zwracany najczęściej po 3 dniach roboczych.

Chcąc uatrakcyjnić naszą ofertę postanowiliśmy jako jedyni na rynku wprowadzić „zwrot pobrania w 1 dzień”, co u nas odbywa się bez żadnej dodatkowej dopłaty. Klienci płacą dodatkową opłatę za opcję pobrania gotówki i każdorazowo przelew na podane w formularzu konto wykonujemy my, już kolejnego dnia od momentu, gdy odbiorca otrzyma swoją paczkę.

Mamy nadzieję, że pomysł ten przypadł Państwu do gustu, serdecznie zapraszamy do korzystania z tej możliwości, przy okazji zachęcamy do przesyłania do nas wszelkich uwag, pomysłów i propozycji na nasz adres e-mail: biuro@tanikurier.com

Tagi: , ,

One thought on “Przesyłki pobraniowe”

  1. Ciekawy wpis. Dobrego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *