Niestandardowe przesyłki paletowe

0 Comments

Wciąż powiększamy ofertę, jeśli chodzi o wysyłanie przesyłek niestandardowych. Obecnie za naszym pośrednictwem można już zamawiać transporty palet przy pomocy firm: DHL, Fedex, DPD, Pall-ex, Hellmann, Rohlig-Suus, DB Schenker, Rhenus oraz Poczta Polska.

Oczywiście każda z powyższych firm ma swoje wady i zalety, które zdążyliśmy dobrze poznać przez ostatnie kilka lat, dlatego wystarczy wysłać nam zapytanie na nasz adres e-mail, gdzie w treści wystarczy podać wymiary/wagę oraz miasta i kody pocztowe nadawcy/odbiorcy – a w ciągu kilku/kilkunastu minut dokonamy wyceny i zaproponujemy transport z najkorzystniejszą ceną oraz warunkami.

Przyjmujemy także zlecenia na przesyłki paletowe zagraniczne, przesyłki niestandardowe bez palet, zajmujemy się odprawą celną w przypadku wysyłania towaru poza Unię Europejską. Zapewniamy kompleksową obsługę i najniższe ceny.

One thought on “Niestandardowe przesyłki paletowe”

  1. automatyzacja magazynów pisze:

    Przy takiej ilości przesyłek, szczególnie tych o większych gabarytach, magazyny przeładunkowe muszą być świetnie zorganizowane. To się nazywa dobra logistyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *