Nadanie paczki bez listu przewozowego

0 Comments

Zamawiając kuriera przez nasz serwis, po przejściu przez formularz zamówienia i dokonaniu przelewu, na adres e-mail nadawcy wysyłany jest list przewozowy, który należy wydrukować. Tę etykietę trzeba w miarę możliwości przykleić do paczki w widocznym miejscu, najlepszym sposobem na to są tzw. „kangurki”, czyli folie samoprzylepne do których można włożyć kartkę z adresami.

Niestety wydruk listu przewozowego jest konieczny, znajdują się na nich wszystkie dane przesyłki, adres odbiorcy paczki oraz kod kreskowy, który jest wielokrotnie skanowany w różnych punktach w trakcie transportu. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy paczki nadawane są wraz z etykietą, którą na miejscu wypisuje kurier. Niestety nie jest to zgodne z regulaminem, oznacza dodatkową, wysoką opłatę, a także może powodować wiele problemów (np. wydłużony czas doręczenia, dostawa pod niewłaściwy adres, długi czas oczekiwania na zwrot pobrania, itd.)

Wszystkim naszym Klientom, którzy nie mają drukarki lub nie mają możliwości wydruku z innych powodów polecamy wybór usługi kurierskiej Geis dostępnej w naszym serwisie. Kuriera z tej firmy zawsze zamówić można na kolejny dzień roboczy, przyjeżdża on z wydrukowanym listem przewozowym, na którym widniały będą dane podane przez Państwa w formularzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *